Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Lista produktów marki Batyr

Firma BATYR  zajmuje się produkcją bielizny niemowlęcej i  dziecięcej. Działa od roku 1990 oferując  ubranka dla najmłodszych dzieci w rozmiarach od 50 do 104.

Celem firmy jest zaspokojenia potrzeb wszystkich dzieci, dlatego wyroby nasze projektowane są z miłością tak, aby każdy najmniejszy detal wywoływał uśmiech na twarzy dziecka. W trosce o wygodę  i komfort dzieci, produkty wytwarzane są z najlepszych gatunkowo dzianin w szerokiej palecie kolorów, ozdobione delikatnymi haftami i nadrukami,  a wszystkie opatrzone   certyfikatami bezpieczeństwa.

Firma nasza śledzi na bieżąco zmieniające się trendy na rynku mody dziecięcej,  a dzięki zatrudnionym projektantom szybko reaguje na nowe zapotrzebowanie klientów.  Nasze długoletnie doświadczenie, doskonałe wzornictwo, wysoka jakość, konkurencyjna cena oraz sumienna praca wszystkich pracowników sprawiła, że firma BATYR zyskała zaufanie wśród wielu pokoleń mam oraz zdobyła znaczącą pozycję na rynku krajowym i zagranicznym.
Zapraszamy do zakupów.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz